Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT/Mrekulli: Tre të lënduarit rëndë nga aksidenti i frikshëm në rrugën Strugë-Qafethanë janë jashtë rrezikut për jetën (FOTO)
Qyteti, Slider

LAJMI I FUNDIT/Mrekulli: Tre të lënduarit rëndë nga aksidenti i frikshëm në rrugën Strugë-Qafethanë janë jashtë rrezikut për jetën (FOTO)

Pas aksidentt tê rëndë që ndodhi në rrugën Strugë-Qafethanë ky dy makina me targa të Shqipërisë janë pêrplasur keq dhe si pasojë janë lënduar 5 persona, tre persona kanë përfunduar në Spitalin e Eshtrave në Ohër në gjendje të rëndë kurse 2 të tjerë në Spitalin e  Strugës, informon Struga Ekspres.

Sipas informacioneve brenda spitalit të Spitalit të Eshtrave,Struga Ekspres mëson se gjendja e tre të lënduarêve rëndë është pêrmirêsuar dhe janë jashtj rrezikut pêr jetën.

Sipas burimeve policore menjëhërë kanë arritur nê vendgjarje ekipet e urgjencës së Spitalit dhe policia e Strugës bashkë me zjarrëfikêsit.

Aksidenti ka  ndodhur në afërsi të Ladorishtit.


May 17, 2022

Struga Ekspres