Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLAJMI I FUNDIT/ Tragjedi në Vevçan, nga aksidenti humb jetën djali i...

LAJMI I FUNDIT/ Tragjedi në Vevçan, nga aksidenti humb jetën djali i Krste Mukoskit,ish deputeti nga Vevçani

Sot në orët e para të mëngjesit, pra rreth orës 02:10, ka ndodhur një tragjedi e rëndë ku një i ri nga Vevçani ka humbur jetën si pasojë e aksidentit tragjik me makinë.

Makina e tipit audi del nga rruga dhe rrokulliset, dhe si pasojë humb jetên shoferi i makinës.

Struga Ekspres mëson jozyrtarisht se shoferi i makinês i cili humbi jetën është personi M.M, djali i ish deputetit, Krste Mukoski, ish deputeti i Vevçanit.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments