Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë thonë nga policia pas aksidentit tragjik ku humbi jetën 19...

Ja çfarë thonë nga policia pas aksidentit tragjik ku humbi jetën 19 vjeçari, djali i deputetit

Në një aksident të rëndë trafiku ka humbur jetën djali i ish-deputetit Krste Mukoski. Sipas informacioneve, Millani, djali i madh i Mukoskit mbrëmë rreth orës 01:00 ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Me datë 13.01.2024 rreth orës 01:20 në SPB-Ohër, është raportuar se në rrugën rajonale për Vevçan, afër fshatit Podgorc, automjeti i udhëtarit “Audi” me targa të Vevçanit i drejtuar nga M.M. (19) nga Vevçani ka dalë nga rruga. Shoferi ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Inspektim është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga stacioni policor i Strugës, njoftojnë nga MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments