Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLAJMI I FUNDIT: Tërmeti ndjehet në Strugë, epiqendra ishte Librazhdi

LAJMI I FUNDIT: Tërmeti ndjehet në Strugë, epiqendra ishte Librazhdi

Një tërmet prej 3.8 ballësh sapo drodhi Librazhdin e Shqipërisë.Ky tërmet u ndje edhe në Strugë dhe fshatrat e saj.

Pra, epiqendra e këtij tërmeti ishte Librazhdi.

Tërmeti u regjistrua në ora 06:32.

(Struga Ekspres)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments