Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i fundit: Nga gropat e "zeza" , katër makina me goma...

Lajmi i fundit: Nga gropat e “zeza” , katër makina me goma të shpërthyera në rrugën Strugë-Qafethanë te varrezat e Ladorishtit (FOTO)

Gropat e hapura në rrugën magjistrale Strugë-Qafethanë janë kthyer në një makth të vërtetë për shoferët të cilët çdo ditë shohin gomat e tyre të makinës duke shpërthyer dhe u dëmtuar nga këto dhjetëra gropa të cilat shkatërrojnë gjithçka, shkruan Struga Ekspres.
Para pak çastesh në rrugën Strugë-Qafethanë më saktësisht në afërsi të varrezave të Ladorishtit katër makina në të njëjtën kohë janë dëmtuar duke ju shpërthyer gomat e çara dhe duke krijuar edhe një tollovi dhe revoltë nga shoferët të cilët ankohen nga “Makedonia Pat”, të cilët e kanë lënë këtë rrugë në mëshirë të Zotit.
Kujtojmë se këto gropa ditëvë të fundit kanë dëmtuar dhjetra e dhjetra makina të cilat shpërthejnë dhe shkatërrojnë çdo makinë që shkelë në to.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments