Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLAJMI I FUNDIT/ Gjenden dy vajzat e zhdukura nga Struga

LAJMI I FUNDIT/ Gjenden dy vajzat e zhdukura nga Struga

Policia e Shkupit sapo bëri gjetjen e dy vajzave të mitura T.P.(14) nga Moroishti dhe A.S.(15) nga fshati Lozhan i Strugës të cilat në datën 13 dhjetor u raportuan se janë larguar nga shtëpia.

Struga Ekspres nga burimet policore mëson se dy të miturat gjenden në stacionin policor të Shkupit.

Priten detaje më të hollësishme për rastin në fjalë nga MPB-ja e Maqedonisë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments