Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëArtisti Argjend Lloga vjen me super këngën e re "Në miliona" (VIDEO)

Artisti Argjend Lloga vjen me super këngën e re “Në miliona” (VIDEO)

 

Argjend Lloga, këngëtari strugan i cili jeton dhe vepron në Amerikë nuk ka të ndalur, ai vjen me një videoklip të radhës me këngën “Në miliona”.

Artisti strugan i cili pas shumë sukseseve gjatë karrierës së tij numëron miliona klikime me këngët e tij në Youtube nga artëdashësit dhe fansat e tij.

Argend Lloga, është një nga zërat e rrallë dhe njē talent i jashtëzakonshëm në skenën muzikore shqiptare.Çdo këngë e artistit strugan është një hit nē vete, të cilat dëgjohen me shume dashuri.
Më poshtë mund të ndiqni këngën e re tē Kēngëtart Argjend Lloga.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments