Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia me njoftim për gjetjen e dy vajzave të mitura nga Struga

Policia me njoftim për gjetjen e dy vajzave të mitura nga Struga

SPB-Shkup njofton se sot në qendër të Shkupit kanë gjetur dy vajzat e mitura, 15-vjeçaren A.S. nga fshati Lozhan i Strugës dhe 14-vjeçaren T.P. nga fshati Morovishtë, dhe do t’u dorëzohen prindërve të tyre.

Dy vajzat më herët raportohet se janë larguar nga shtëpia dhe janë kthyer, njofton MPB.

Më pak se një muaj më parë u raportuan të zhdukura, por pas disa ditësh u kthyen vetë në shtëpi.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments