/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
LAJMI I FUNDIT: 7 persona nga Struga sot bën testin e koronavirusit
Qyteti, Slider

LAJMI I FUNDIT: 7 persona nga Struga sot bën testin e koronavirusit

Sot në Spitalin e Përgjithshëm të Strugës, në Qendrën për skrining kontroll të koronavirusit me rekomandimin e mjekut amë janê testuar 7 persona, për tu verifikuar nêse janë të prekur me koronavirus ose jo,informon Struga Ekspres nga burimet e saj brenda Spitalit të Përgjithshëm të Strugës.

Sipas këtyre burimeve, rezultatet do të publikohen nesër.

Këto testime në këtë qendër bëhen me rekomandim nga mjeku amë.

Në Strugë dhe rrethinë, fatmirësisht nuk ka asnjë rast që rezulton pozitiv ndaj koronavirusit.

(Struga Ekspres)

March 26, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres