Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajm i mirë/ Familja nga Tateshi i Poshtëm do të ketë shtëpinë...

Lajm i mirë/ Familja nga Tateshi i Poshtëm do të ketë shtëpinë e saj, ja kush është donatori

Edhe java nuk kishte se si të përfundonte më bukur. Pas 4 ditësh zyrtarisht mbyllet thirrja për ndërtimin e një shtëpie në fshatin Tatesh. Këtë rast e ka marrë përsipër një familje e cila dëshiron të mbetet anonime për publikun. Mirnjohje dhe falenderime pa fund për këtë familje bujare që do i sigurojë një kulm mbi kokë familjes 6 anëtarshe të cilët jetonin në shtëpinë e të vëllait. Zoti i shpërbleftë bamirësit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments