Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet 6 vjeçari që humbi sot në qendër të Shkupit

Gjendet 6 vjeçari që humbi sot në qendër të Shkupit

MPB bëri të ditur se fëmija i cili u raportua i humbur sot në sheshin “Skendereu” afër Çarshisë së Vjetër të Shkupit është gjetur në banesën e shokut të tij në të njëjtin pallat ku ai jeton, njofton Struga Ekspres.

Sot (24.12.2023) rreth orës 16:00 është gjetur një i mitur gjashtë vjeçar, i cili pak orë më parë ishte raportuar nga nëna e tij si i humbur në sheshin Skënderbeu në Shkup. Menjëherë pas marrjes së kallëzimit janë ndërmarrë masa dhe aktivitete nga ana e zyrtarëve policorë nga SPB Shkup për gjetjen e fëmijës dhe i njëjti është gjetur me shokun e tij në banesë në të njëjtin pallat ku ai banon, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments