Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes nga policia / 42 shoferë nga Struga dënohen për shpejtësi të...

Kujdes nga policia / 42 shoferë nga Struga dënohen për shpejtësi të madhe

Më 12 maj 2024, në periudhën nga ora 14:00 deri në orën 20:00, në zonën e SPB- Ohër janë zbatuar kontrolle të intensifikuara në komunikacion.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 76 drejtues mjetesh, të cilët me shpejtësi më të madhe se norma e lejuar, brenda dhe jashtë vendbanimeve po drejtonin mjete motorike, nga të cilët 15 në Ohër, 42 në Strugë, 12 në Kërçovë dhe 7 në Dibër, njofton SPB- Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments