Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes me shpejtësinë/ Policia e Strugës gjobiti 18 strugan

Kujdes me shpejtësinë/ Policia e Strugës gjobiti 18 strugan

Më datë 25.06.2023, në periudhën nga ora 18:00 deri në ora 24:00, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB-Ohër.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë në Ohër kanë ndaluar dhe gjobitur një motoçiklist i cili drejtonte motoçikletën nën efektin e alkoolit, si dhe tre motoçiklistë të cilët nuk kanë përdorur kaskë mbrojtëse, 2 prej tyre në Ohër dhe 1 në Kërçovë. . Njëkohësisht janë konstatuar 51 vozitës që drejtojnë mjete motorike me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, nga të cilët 16 në Ohër, 18 në Strugë, 13 në Kërçovë dhe 4 në Dibër, të cilët janë gjobitur, njofton SPB-Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments