Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti25 vjeçarit nga një fshat i Strugës ia dëmtojnë kamionin, e gjuajnë...

25 vjeçarit nga një fshat i Strugës ia dëmtojnë kamionin, e gjuajnë me gurë dhe sende të forta

Më 25.06.2023, në ora 01:00 në MPB Kumanovë, 25-vjeçari nga fshati Veleshtë i Strugës, ka raportuar se me datë 24.06.2023, në ora 22:40, derisa në autostradën “Miqësia” lëvizte me një automjet mallrash “MAN” me targa të Strugës, më saktësisht nën urë. në fshatin Romanovcë, disa persona kanë hedhur gurë dhe sende të forta nga ura, duke e dëmtuar veturën e tij.


Parashtruesi i ankesës është larguar nga vendi dhe ngjarjen e ka raportuar në MPB- Kumanovë. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments