Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSherr në një restorant të Vevçanit, arrestohet 46 vjeçari

Sherr në një restorant të Vevçanit, arrestohet 46 vjeçari

Më datë 26.06.2023 rreth orës 17:00, në një restoran në Vevçan, është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me të bërtitura dhe kërcënime me send metalik të drejtuar nga LA.(46) ndaj M.A.D.(29), të dy nga Vevçani. Sulmuesi i dyshuar se ka kryer veprën penale “Rrezikim me armë të rrezikshme gjatë zënkës apo sherrit” është ndaluar dhe ndaj tij do të ngrihet padi e duhur.SPB Ohër, Zyra për marëdhlnie me publikun.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments