Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeBotaKryeministri japonez do t’i mbyllë shkollat për shkak të koronavirusit

Kryeministri japonez do t’i mbyllë shkollat për shkak të koronavirusit


Kryeministri japonez Shinso Abe kumtoi sot se Qeveria do të kërkojë mbylljen e të gjitha shkollave fillore dhe të mesme nga 2 marsi e deri në pushimin pranveror në fund të marsit.

Kryeministri japonez këtë e tha në mbledhjen e grupit të krizës për luftë me koronavisrusin e ri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments