Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniJa si është koha sot

Ja si është koha sot


Moti në vendin tonë do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa nëpër male reshje të borës. Reshje më të mëdha do të ketë në pjesët perëndimore.

Do të fryjë erë e kohëpaskohshme e fuqishme e cila lokalisht do të arrijë mbi 70 km në orë.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus dy deri dy gradë, ndërsa ajo e ditës prej një deri 14 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit zero gradë, ndërsa ajo e ditës do arrijë deri 11 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments