Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKovaçevski: E dënoj ashpër sulmin ndaj policisë, 27 prilli nuk do të...

Kovaçevski: E dënoj ashpër sulmin ndaj policisë, 27 prilli nuk do të përsëritet

“Ajo që ndodhi mbrëmë para Kuvendit nuk është fytyra e vërtetë evropiane e Republikës së Maqedonisë së Veriut, vend antëtare i NATO-s. Protestat janë e drejtë demokratike e secilit qytetar, mirëpo dhuna nuk mund të arsyetohet me asgjë, ka shkruar sot në mëngjes kryeministri i vendit, Dimitar Kovaçevski.

“E dënoj ashpër sulmin ndaj policisë, e cila mbrëmë ishte në nivelin e detyrë dhe në mënyrë profesionale mbrojti qytetarët dhe insitucionet shtetërore. 27 prilli nuk do të përsëritet”, ka shprehet Kovaçevski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments