Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKU PO SHKON MILENKO?

KU PO SHKON MILENKO?

Gazetari Milenko Nedelkovski ne kete foto qe shikojme duket se ka marre rrugen per jashte shtetit

Gazetari kontrovers Milenko Nedelkovski këtyre ditëve është parë në aeroportin e Shkupit, duke ikur jashtë vendit.

Pas provokimeve të fundit ndaj Artan Grubit dhe shqiptarëve të Kosovës, si dhe shpërthimit të “bombës” së parë dhe të dytë të LSDM-së, Milenko Nedelkovski si duket ka marr rrugën e mërgimit.

Me urdhër të kujt ai po e lëshon Maqedoninë?

© ZHURNAL.m

 

MILENKO1milenko

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments