Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKonkurs për punëtorë me pasaportë maqedonase që duan të punojnë në Gjermani,...

Konkurs për punëtorë me pasaportë maqedonase që duan të punojnë në Gjermani, Itali dhe Slloveni (Dokument)

Konkurs për punëtorë me pasaportë maqedonase që duan të punojnë dhe jetojnë në Gjermani, Itali dhe Slloveni (Dokument)
ByLajmPress5E postuar më 17-12-2017, 17:07 pasaporta-e-maqedonisë-780×439-696×391

Është hapur numër i madh i vendeve të punës për punëtorë nga Maqedonia që duan të punojnë dhe jetojnë në Gjermani, Itali dhe Slloveni, shkruan portali vrabotuvanje. Konkursi është i hapur për qytetarë me pasaportë maqedonase, transmeton Gazeta Lajm.

Që të aplikoni, mjafton të ndani disa minuta, kurse informata shtesë për konkurset mund të gjeni në linqet më poshtë:

http://www.vrabotuvanje.com.mk/news/OGLASI/rabota_slovenija_magacin

//www.vrabotuvanje.com.mk/news/OGLASI/pro_select_germanija

http://www.vrabotuvanje.com.mk/news/OGLASI/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments