Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKoha sot

Koha sot

Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të jetë nga dy në 10, dhe gjtaë ditës nga shtatë në 13.
Reshjet do të intensifikohen gjatë natës dhe do të vazhdojnë nesër në mëngjes. Erë e fortë veriore do të fryjë, e cila do të shkaktoj rënie të temperaturës

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments