Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKoha sot

Koha sot

Gjatë ditës do të mbretërojë mot i vranët me periudha me diell dhe erë.
Në mbrëmje dhe gjatë natës do të ketë rreshje të rrëmbyeshme të shiut dhe vetëtima.

Temperatura maksimale do të jetë 25 gradë Celsius.

Në Shkup e rrethinë temperaturat do të arrijnë në 25 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments