Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeUncategorizedKlubi alpin "Struga", promotor i natyrës strugane

Klubi alpin “Struga”, promotor i natyrës strugane

Klub Struga promotor i natyres StrugaKlubi alpin Struga promotor i natyres Strugane
Klubi alpin bjeshkatar Struga I pari klub alpin shqiptar ne historine e Struges,eshte nje nga promotoret kryesor te natyres Strugane.
Te kontaktuar nga Struga Ekspres per pervojat e ekspeditave me klubin, Ejup Hoxha, perfaqësues i klubit potencon:” Struga ka resurse te mrekullueshme natyrore qe duhet promovuar dhe shfrytezuar me ben pershtypje qe shum alpiniste me pervoje qe kane vizituar natyren Strugane deklarojne se eshte nje nga natyrat me te bukura ne Maqedoni”
Liridon Selmani perfaqsues I klubit poashtu potencon se:” Aktivitete te tilla I kane munguar qytetit, pervec karakterit shendetesor,rekreativ qe ka ngjitja,eshte edhe nje menyre shum e mire per tu socializuar me njeri tjetrin dhe per tju larguar per ca caste teknologjise.Rinia duhet te jete me aktive”
Aktivitetet e KAB Struga deri tani kane tubuar mbi 250 mysafire nga te gjitha trojet Shqiptare dhe me
Klubi alpin bjeshkatar Struga I pari klub alpin shqiptar ne historine e Struges,eshte nje nga promotoret kryesor te natyres Strugane.
Te kontaktuar nga Struga Ekspres per pervojat e ekspeditave me klubin, Ejup Hoxha, perfaqësues i klubit potencon:” Struga ka resurse te mrekullueshme natyrore qe duhet promovuar dhe shfrytezuar me ben pershtypje qe shum alpiniste me pervoje qe kane vizituar natyren Strugane deklarojne se eshte nje nga natyrat me te bukura ne Maqedoni”
Liridon Selmani perfaqsues I klubit poashtu potencon se:” Aktivitete te tilla I kane munguar qytetit, pervec karakterit shendetesor,rekreativ qe ka ngjitja,eshte edhe nje menyre shum e mire per tu socializuar me njeri tjetrin dhe per tju larguar per ca caste teknologjise.Rinia duhet te jete me aktive”
Aktivitetet e KAB Struga deri tani kane tubuar mbi 250 mysafire nga te gjitha trojet Shqiptare dhe me gjere.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments