Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriKlientët dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit dhe Doshit

Klientët dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit dhe Doshit

Klientët e “Rogner” dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit

Nje  takim  i  papritur  dhe  i  tensionuar  ka  ndodhur  pasditen  e  djeshme ne  ambientet  e  hotel  “Rogner”.  Ministri  i  Brendshem  Tahiri  ka  pranuar  te  ulet ne  nje  tavoline  me  deputetin  rebel  te  PS,  Tom  Doshi  pas  kerkesave  te  shumta te  deputetit  te  Shkodres  dhe  refuzimeve  te  vazhdueshme  te  tij.

Duket  se  ka  qene  nderhyrja  e  Kokedhimes  ajo  qe  e  ka  mundesuar  takimin  ne nje  tavoline  ne  fund te  barit  ne  pjesen  e  jashtme  te  hotelit  te  njohur.  Por  ne fund  te  mbi  50  minutave  palet  kane mbetur  ne  pozicionet  fillestare.

Zerat  e  larte,  komunikimi  i  tensionuar  dhe  fraza  kercenuese  kane  shqetesuar dhe  kane bere kurioz klientet  e  pakte  te  lokalit  ne  ate  ore  te  pasdites.  Deputeti  Doshi ka  kerkuar  shpjegime  per qendrimin  radikal  te  ministrit  te  brendshem,  ndersa ky  i  fundit  eshte  degjuar  te  thote  se  nuk  levizte  asnje  presje  nga  deklaratat  qe kishte  bere.

Klientet,  mes  tyre  edhe  nje  ambasador  i  rendesishem,  kane  degjuar  edhe permendjen  e  emrave  te  Rames  e  Metes,  por  pa  arritur  te  kuptojne  kontekstin e  fjaleve.  Takimi  ndodh  dy  dite  perpara  mbledhjes  se  grupit  parlamentar  te  PS ku  pritet  te  diskutohet  edhe  sjellja  me  e  fundit  e  deputetit  te  Shkodres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments