Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia bastis shtëpinë e deputetit Vesel Memedi

Policia bastis shtëpinë e deputetit Vesel Memedi

Në mesin e të ndaluarve janë deputeti Luben Arnaudov, aktori Vllado Jovanovski, Goran Angellov – Qoseto nga Velesi, deputetja Zhaklina Stefanovska, deputeti Kërsto Mukoski, ish drejtori i Fondit për Sigurim Shëndetësor Sashe Stefanovski. Burime jozyrtare kane thene se eshte bastisur shtepia e Vesel Memedit te RDK-së shkruan shqip media.
Deputeti shqiptar, identiteti i të cilit është i njohur për portalin tonë, sipas burimeve të policisë sot është dridhur para tyre si dhe ka kërkuar që të mos bëhet publik emri i tij.
Deputeti në fjalë akuzohet për përzierje në ngjarjet tragjike të 27 prillit në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë ku bashkë me deputetët e VMRO-DPMNE-së kërkonin që të sabotonin punën e Parlamentit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments