Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeKosovëKështu tentohet t’i vidhet telefoni një gruaje në Prishtinë (VIDEO)

Kështu tentohet t’i vidhet telefoni një gruaje në Prishtinë (VIDEO)

Ky është momenti kur një person ka tentuar t’i vjedh telefonin një gruaje në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Agim Ramadani’ në kryeqytet në gjatë ditës së sotme.

Derisa dy vajza po ecnin në rrugë, një burrë ka tentuar t’i vidhte telefonin nga xhepi njërës prej tyre, gjë të cilën edhe e ka bërë.

Por ishin disa djem të tjerë të cilët panë rastin dhe duke mbetur pa zgjidhje hajni u detyrua të kthente telefonin.
http://dai.ly/x6a2ofp

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments