Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHoxha nuk mund ta ndal lotin në vdekjen e Hoxhë Jakup Hasipit...

Hoxha nuk mund ta ndal lotin në vdekjen e Hoxhë Jakup Hasipit (VIDEO)

Një video tepër emocionale gjat ceremonisë së varrimit të hoxhës Jakup Hasipi (Allahu e mëshiroftë), ku shihet hoxha i nderuar nga Prizreni Mazllam Mazllami se si përshëndetet për së fundi herë me trupin (xhenazen) e Mulla Jakupit (Rahimullah) dhe qanë pa ndërprerë, poashtu në video mund ta dëgjoni edhe fjalimin e Hoxhë Mazllam Mazllamit në varrimin e Mulla Jakupit (rahimehullah), për ta shikuar videon klikoni më poshtë:
https://youtu.be/b32FVknyaig

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments