Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKERKUAN TE ME FUSIN KOKEN NE THES

KERKUAN TE ME FUSIN KOKEN NE THES

REAGON ISH KRYEMINISTRI LUBCO GEORGIEVSKI PAS ‘BOMBES’ SE TRETE.

Ish kryeministri i Maqedonise ndjehet i revoltuar pas shperthimit te ‘bombes’ se trete nga Zoran Zaev dje ne konferencen per shtyp nga LSDM-ja.

Georgievski shprehet:”Mediat punojne per pushtetitn,por nga keto regjistrime te bisedave telefonike mund te konstatosh se ky bashkepunim eshte i dyanshem,pra kerkohet nga pushteti qe te realizohet deshira e pronareve te mediave.Ajo qe di une eshte se familja e Stojmenovit ka krijuar 80 per qind te pasurise kur i ati i tyre Boris Stojmenov ishte minister i Financave ne qeverine time.Po ajo qeveri u dha koncesionin per televizionin Kanal 5”,kujton Georgievski

.Ai thote se e bren ndergjegjja per kete vendim e ”sidomos kur degjoj se si dikush kerkon qe te me fusin koken ne thes”.

Ai komentoi dhe montimin e arrestimit te ish ministrit Lube Boshkovski ku thote se Llatasi kohet e fundit  ka qene mysafir i shpeshte tek shtepia e Lube Boshkovskit-perfundon ai.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments