Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaDUBAI:NDERTESA ME E LARTE PERFSHIHET NGA FLAKET(VIDEO)

DUBAI:NDERTESA ME E LARTE PERFSHIHET NGA FLAKET(VIDEO)

Një zjarr masiv ka përfshirë një nga ndërtesat më të larta të banimit në botë, në Dubai

Zjarri sipas mediave lokale, ka shpërthyer në katin e 50-të të ndërtesës së lartë 336 metra.

Zjarri raportohet të ketë filluar në mes të kullës, dhe u përhap me shpejtësi në rreth 15 kate.

Mijëra njerëz janë evakuuar nga ndërtesa, ndërsa ende nuk raportohet për viktima.

Një nga të pranishmit u tha mediave se skena të jepte përshtypjen sikur një “Titanik që po fundosej”.

Ekipet e zjarrfikësve dhe policia kanë rrethuar zonën dhe po evakuojnë edhe banorët e ndërtesave përreth.(VIDEO)

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments