Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKërkohen 10 mijë nënshkrime për lirimin e Grupit të Kumanovës

Kërkohen 10 mijë nënshkrime për lirimin e Grupit të Kumanovës

Ky është një peticion që i drejtohet Gjykatës Ndërkombëtare te Drejtësisë lidhur me rastin e Kumanovës.

Peticioni kërkon një rishikim te rastit nga ana ndërkombëtare dhe synon qe te grumbulloje 10.000 nënshkrime te cilat mund te përdoren për te kërkuar rishqyrtimin e lendes, shkruan gazeta Lajm. “Mirëpo nëse tejkalohet kjo shifër është edhe me mire. Ju lutemi ta ngrisni zërin tuaj. E tera qe kërkohet është ta nënshkruani peticionin duke vendosur email adresën tuaj, emrin, mbiemrin dhe vendin”, apelon njëri nga iniciatorët e peticionit, Artmir Galica.

Peticionit mund t’i bashkëngjiteni në këtë KLIKO KETU

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments