/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Kërcënohet me jetë Dritan Abazoviq, kërkohet ndihma e INTERPOL-it
Kosovë, Slider

Kërcënohet me jetë Dritan Abazoviq, kërkohet ndihma e INTERPOL-it

Politikani shqiptar nga Mali i Zi, Dritan Abazoviq, është kërcënuar me jetë.

Lidhur me këtë, policia tashmë ka nisur hetimet derisa i dyshuar është shtetasi malazez me inicialet R.S, përcjellë Klan Kosova.

I njëjti dyshohet se e ka kërcënuar Abazoviqin dhe meqenëse nuk jeton në Mal të Zi, u kërkua ndihma e INTERPOL-it për ta privuar nga liria.

Në një mesazh kërcënues, siç shkruan rtcg, Abazoviq u tha se do të vritej nëse bashkëpunon me çetnikët në krijimin e qeverisë së re malazeze.

October 29, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres