Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKërcënim me bombë në tubimin e LSDM-së

Kërcënim me bombë në tubimin e LSDM-së

44 vjeçari me iniciale T.J. nga Obelesheva është kërcënuar se do të hedh bombë dhe do të ndaloj tubimin e partisë së LSDM-së, njofton MPB, transmeton Zhurnal.

Sipas policisë, në lidhje me tubimin e partisë në fshatin Obeleshevë, në ora 17:30 në SP Koçan është njoftuar me telefon se në një piceri T.J. (44) nga fshati Obeleshevë në një bisedë me mysafirët ka thënë se do të ndaloj tubimin e partisë, duke u kërcënuar se do të hedh bombë dhe në atë mënyrë të ndaloj fjalimin e kryetarit të partisë si dhe të ndaloj fjalimin e kandidatit për kryetar komune në Çeshinovë-Obleshevë.

Policia ka thirrur T.J. dhe pas bisedës në ora 19:10 është larguar nga stacioni policor.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments