Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniEkskluzive: Kjo është fotografia e vajzës që imiton Ermira Mehmetin në incizim...

Ekskluzive: Kjo është fotografia e vajzës që imiton Ermira Mehmetin në incizim (FOTO)

Gazeta Lajm ka siguruar fotografinë dhe emrin e vajzës për të cilën thuhet se e ka imituar deputeten e BDI-së, Ermira Mehmeti, te incizimi erotik që u paraqit vitin e kaluar në internet.

Bjonde e bukur dhe atraktive nga Shkupi. Kjo është vajza që përfolet se imiton ish deputeten. Gazeta Lajm e ka siguruar fotografinë e saj përmes njerëzve të afërt të ish deputetes së BDI-së, Ermira Mehmeti. Kurse ata thonë se identitetin e saj e kanë zbuluar përmes një ministri aktual në qeverinë e Maqedonisë.

Gazeta Lajm ka siguruar fotografinë dhe emrin e vajzës për të cilën thuhet se e ka imituar deputeten e BDI-së, Ermira Mehmeti, te incizimi erotik që u paraqit vitin e kaluar në internet.

Bjonde e bukur dhe atraktive nga Shkupi. Kjo është vajza që përfolet se imiton ish deputeten. Gazeta Lajm e ka siguruar fotografinë e saj përmes njerëzve të afërt të ish deputetes së BDI-së, Ermira Mehmeti. Kurse ata thonë se identitetin e saj e kanë zbuluar përmes një ministri aktual në qeverinë e Maqedonisë.
Edhe pse nuk pretendojmë me qind për qind siguri se kjo bionde është vajza që flet te incizimi, megjithatë të gjithë që e njohin pajtohen se ajo ka aftësi të mëdha për të imituar zërat e të tjerëve. Poashtu thuhet se ka raporte të afërta me qarqe politike, falë të cilave është punësuar në një vend atraktiv pune në një institucion shtetëror, ku rrogat janë të majme. Për shkak të sugjerimeve nga shoqatat gazetareske dhe organizatat për mbrojtjen e të drejtave të njeriut, kemi vendosur që të fshehim fytyrën e vajzës në fjalë, si dhe identitetin e saj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments