Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaKëngëtari 30 vjeçar ndërron jetë duke kënduar (VIDEO)

Këngëtari 30 vjeçar ndërron jetë duke kënduar (VIDEO)

Një mbrëmje muzikore e cila përfundoi në një tragjedi tē  e rëndë ka ndodhur të mërkurën në  Brazil. Këngëtari 30 vjeçar Pedro Henrique humbi jetën pas një sulmi në zemër.

Këngëtari u dërgua me urgjencë në Spital por nuk arriti të mbijetojë dhe ndërroi jetë.Mësohet se ai pësoi një atak të fortë në zemër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments