Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArrestohet 51 vjeçari, kapet me 1620 copë lëndë piroteknike

Arrestohet 51 vjeçari, kapet me 1620 copë lëndë piroteknike

Dje në datë 14.12.2023 në ora 18:50, në rrugën “Gjorgji Abagjiev” në Prilep, nga ana e zyrtarëve policorë nga SPB Manastir – dhe MPB Prilep, për shkak të dyshimit se ka kryer vepër penale, arrestohet S.B.(51) nga Prilepi.Gjatë kontrollit në vendin e tij janë gjetur dhe konfiskuar 1620 copë mjete piroteknike.Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes kundër personit do të bëhet kallëzim përkatës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments