Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniZhduket 16 vjeçari, policia po e kërkon

Zhduket 16 vjeçari, policia po e kërkon

Nga data 13.12.2023 në ora 12:00 në Stacionin Policor-Karposh,institucioni publik për përkujdesje për fëmijë ka raportuar se nga objekti është larguar M.A.(16) nga Strumica, i cili më parë ishte larguar dhe është kthyer përsëri.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments