Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKapen 27 kilogram drogë në afërsi të Ohrit

Kapen 27 kilogram drogë në afërsi të Ohrit

Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra me targa të Resnjës të drejtuar nga 43 vjeçari M.V. shtetas i Shqipërisë, ndërsa si bashkudhëtarë ka qenë T.M. 36 vjeç gjithashtu shtetas i Shqipërisë.

Gjatë kontrollit policia ka gjetur dhe konfiskuar 27 kilogram marijuanë. Personat në fjalë janë privuar nga liria dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të ngritët padi adekuate.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments