Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKa ndërruar jetë vajza që u godit nga automjeti

Ka ndërruar jetë vajza që u godit nga automjeti

Vajza e cila u godit pardje në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup ka ndërruar jetë.

Siç mëson “Sloboden Peçat”, vajza është transportuar menjëherë në Klinikën “Nënë Tereza”, ku është operuar menjëherë, por ajo iu nënshtrua plagëve të marra.

“Në datën 30.08.2023 rreth orës 22:30,është raportuar në SPB se në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup një automjet “Alfa Romeo” me targa të Shkupit ka goditur një të mitur nga Shkupi, pas së cilës shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes. E mitura është dërguar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”, ku është konstatuar se ka plagë të rënda. Një ekip nga SPB Shkup ka inspektuar vendin dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit. Në lidhje me ngjarjen janë arrestuar të dyshuarit”, thuhej në raportin e MPB-së për aksidentin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments