Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri takon në Strugë mësimdhënësit e shkollës ,"Zini Hani", "Ashim Agushi"...

Jeton Shaqiri takon në Strugë mësimdhënësit e shkollës ,”Zini Hani”, “Ashim Agushi” dhe shkollës së muzikës (FOTO)

🙌U nderova edhe sonte në iftarin me mësimdhënësit nga SHFK “Ashim Agushi” , SHFK “Zini Hani” dhe Shkolla e muzikës “Strugë” në Strugë.

💫Momentet e bukura në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit përjetohen më mirë kur ndahen me ata me të cilët ndajmë misionin e njëjtë, arsimimin.

Jeton Shaqiri-Ministêr i Arsimit në RMV

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments