Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniIzet Mexhiti: Ali Ahmeti, humbjen te shqiptarët mundohet ta mbulojë me vota...

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti, humbjen te shqiptarët mundohet ta mbulojë me vota të minoriteteve

Lideri i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti është mysafir në Click Plus në TV21.

Ka folur për Frontin Europian dhe për partitë që nënshkruan marrëveshje për koalicionim.

Për Ali Ahmetin tha se po mundohet se nëpërmjet tij, votave të minoriteteve të mbulojë humbjen te shqiptarët.

“Nuk i ka hije Ali Ahmetit koncepti qytetar. Edhe komandant i UÇK-së, edhe të bësh konceptin qytetar edhe agjendën e gjelbër, nuk shkon. Ai mundohet që humbjen te shqiptarët, ta kamuflon me vota të minoriteteve”, tha Mexhiti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments