Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: Po rinovohen 10 salla të sportit në këto qytete të...

Jeton Shaqiri: Po rinovohen 10 salla të sportit në këto qytete të Maqedonisë së Veriut

👷‍♀️👷Po rinovohen 10 salla të sportit në:

🏢SHFK “Abdyl Frashëri” – Haraçinë
🏢SHFK “Ismail Qemali” – Çair
🏢SHFK “25 Maj” – Gazi babë
🏢SHSHEF “Mетоди Mитевски – Brico” – Qendër
🏢SHFK “Mirçe Acev” – Gjorçe Petrov
🏢SHFK “Penestia” – Dibër
🏢SHFK “Aleksandar Urdarevski” – Çuçer Sandevë
🏢SHFK “Vasill Gllavinov” – Veles
🏢SHMK “Mirko Mileski” dhe SHMK “Drita” – Kërçovë
🏢SHMMQSH “Pançe Karagjozov” – Shkup

✍️Ky projekt e kushton Ministrinë e arsimit dhe shkencës mbi 64.000.000 denarë.

Urime Dita Ndërkombëtare e Sportit për zhvillim dhe paqe 6 Prilli.

Jeton Shaqiri-Ministër i Arsimit në RMV

*****

👷‍♀️👷Се реновираат 10 спортски сали во:

🏢ООУ Абдул Фрашери – Арачиново
🏢ООУ Исмаил Ќемали – Чаир
🏢ООУ 25 Мај – Гази Баба
🏢ДУФК Методи Митевски- Брицо – Центар
🏢ООУ Мирче Ацев – Ѓорче Петров
🏢ООУ Пенестиа – Дебар
🏢ООУ Александар Урдаревски – Чучер Сандево
🏢ООУ Васил Главинов – Велес
🏢ООУ Мирко Милески и ООУ Дрита – Кичево
🏢СМУГС Панче Караѓозов – Скопје

✍️Овој проект го чини Министерството за образование и наука над 64.000.000 денари.

Честит Меѓународен ден на Спортот и мир.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments