Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSiljanovska: Do t’i fal të dënuarit e 27 prill

Siljanovska: Do t’i fal të dënuarit e 27 prill

Kandidatja e VMRO DPMNE-së për presidente Gordana Siljanovska Davkova programin e saj e prezantoi para qytetarëve në Strugë. Ajo foli edhe për zhvillimet në Këshillin Gjyqësor dhe në Gjykatën Kushtetuese si dhe për faljen e të dënuarve për 27 prillin.

“Tmerrësisht më ka prekur fati i Jane Çentos. Vallë a është e mundur që fati i gjyshit të tij të përsëritet në shekullin XXI në Maqedoninë bashkëkohore. Imagjinoni të jeni të akuzuar për organizimin e kërcënimit terrorist ose për përmbysje të rendit kushtetues të Maqedonisë, pasojat do të ndjeheshin edhe sot, nëse do të kishte kërcënim të tillë”, tha Gordana Siljanovska Davkova, Kandidate e VMRO DPMNE-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments