Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: Ohri,Prespa dhe Manastiri mbështesin Frontin Europian (FOTO)

Jeton Shaqiri: Ohri,Prespa dhe Manastiri mbështesin Frontin Europian (FOTO)

Ohri,Prespa dhe Manastiri mbështesin Frontin Europian

Koordinatori i Zonës zgjedhore 5 të Frontit Europian Jeton Shaqiri sot publikoi takimet e Kandidatit për president Bujar Osmani dhe kandidatëve për deputet.

Në takimet me qytetarë në Ohër,Prespë dhe Manastir prezent ishte edhe Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti.

“Në Prespë filloi anëtarsimi në NATO, Në Prespë u shpalos ideja e madhe për Kryeministrin e parë shqiptar , Në Prespë qytetarët janë të bindur që me fitoren e Frontit Europian do e sjellim edhe anëtarësimin në Bashkimin Europian.
Më 24 Prill prespanët e kishin ndarë mendjen, do e votojnë numrin 4 – Bujar Osmanin për President, sipas tyre njeriu i cili i ngjan Europës.” – kishte shkruar Jeton Shaqiri në facebook profilin e tij pas takimit me qytetarët e Prespës.


Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments