Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRrahje e rëndë në Strugë, dy persona e bëjnë për në spital...

Rrahje e rëndë në Strugë, dy persona e bëjnë për në spital një person, arrestohen nga policia

Më 13.04.2024, në ora 00:30, në një objekt hoteliere në lagjen “Vreshtat e Liqenit” në Strugë janë arrestuar dy persona, S.K (36) dhe B.S (38), të dy nga Struga. Më herët në një objekt kanë shkaktuar një debat verbal me të ftuarit e pranishëm dhe më pas para objektit kanë dëmtuar disa automjete dhe kanë sulmuar fizikisht dhe plagosur punonjësin A.N. nga Ohri. Të dy janë sjellë në mënyrë agresive ndaj punonjësve të policisë që po kryenin veprimet zyrtare. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, do të dorëzohet një raport përkatës.
MPB-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments