Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJEMI NE DUART E NJE REGJIMI TE PASHPIRT

JEMI NE DUART E NJE REGJIMI TE PASHPIRT

JEMI NE DUART E NJE REGJIMI TE PASHPIRT

Analisti i mirenjohur Kim Mehmeti reagon pas ‘bombes’ se trete radhazi te publikuar nga Zoran Zaev.

Kim Mehmeti ne profilin e tij shkruan:”I dëgjuat përgjimet e fundit që i publikoi opozita maqedonase!

U bindët në atë që e themi me vite: se ne jemi në duart e një regjimi të pashpirt të VMRO-së dhe BDI-së, se ne votojmë, por ‘latasët’ e kryepolicët e vendosin se kush do na përfaqësojë!

Dhe siç duket, atyre u parapëlqen kryetari i BDI-së, i cili na e ka për borxh të na shpjegojë me çka e meritoi këtë vlerësim kaq të lartë te qarqet policore të Maqedonisë!”( Kim Mehmeti)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments