Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni''BOMBA'' TE FUQISHME NGA ZAEVI

”BOMBA” TE FUQISHME NGA ZAEVI

Bomba numer 3 e Zaevit sot ne konferencen per shtyp

Lideri i LSDM-se,Zoran Zaev doli me te dhena tjera nga pergjimet te cilat tregojne  se si eshte montuar procesi gjyqesor kunder Lube Boshkovskit nga Latas,Mijallkov dhe Gruevski.

Te tjera pergjime dalin kur  Gordana Jankullovska gatuante lajmet ashtu sic deshte ajo ne mediat qe kontrollohen nga pushteti i sotshem.

Gezimi i madh i kryeredaktorit te Kanal 5 dhe Mijallkov rreth arrestimit te Lube Boshkovskit,eshte nje tjeter pergjim i publikuar nga LSDM-ja.

Vazhdojne ”BOMBAT”…

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments