Friday, June 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeBotaJa si i shpeton aksidentit,mrekulli (Video)

Ja si i shpeton aksidentit,mrekulli (Video)

Shoferja e makinës me tre rrotë, ka arritur me sukses t’i shpëtojë një një aksidenti. Vetura ngjyrë argjendi dhe kamioni i verdhë, shkaktuan ndeshje derisa po merrnin kthesën

Në këtë mes, për pak sa nuk hyri edhe Shi Xingying, që bëri një manovër me sukses që t’i shmanget përplasjes, transmeton Telegrafi.

Policia në qytetin bregdetar Wuxi të Kinës, ka lansuar videon, ku shoferja bënë një kthesë prej 180-shkallësh dhe largohet nga veturat që u ndeshën.Shikoni videon

http://www.youtube.com/watch?v=gFvtunQ-Hts

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments