Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot në Maqedoninë e Veriut

Ja si është moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga dertimi jugperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celsius.

Moti për nesër pritet të jetë me diell dhe vranësira, ku do të fryjë edhe një erë e lehtë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments