Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIdri Istrefi propozohet të jetë drejtor te Posta e Maqedonisë

Idri Istrefi propozohet të jetë drejtor te Posta e Maqedonisë

Qeveria e Maqedonisë së Veriut në njoftimin zyrtar, ka bërë të ditur se krahas Bujare Abazit dhe Gazmend Abijut, nga pozita e drejtorit është shkarkuar edhe Bojan Llazarevski nga Agjencia për film.

Në vend të Abazit është propozuar që të emërohet Idri Istrefi, ndërkaq në vend të Llazarevskit është emëruar Vlladimir Angellov.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments