Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlagosje me armë në Shkup, përballë poliklinikës së Bit Pazarit

Plagosje me armë në Shkup, përballë poliklinikës së Bit Pazarit

Përballë poliklinikës së Bit Pazarit ka ndodhur një shkëmbim zjarri me armë dhe një person ka mbetur i plagosur.

Personi i lënduar me plagë me armë zjarri është dërguar në spitalin Naum Ohridski në Shkup.

– Sot (07.02.2024) nga GOB “Rr. Naum Ohridski” në SPB Shkup është raportuar se tek ta është sjellë PP. (24) me plagë me armë zjarri në këmbë dhe, sipas raportimit, një person e ka qëlluar me armë zjarri në afërsi të poliklinikës Bit Pazar në Shkup. Sipas informacioneve fillestare në P.P. ka qëlluar R.Sh.. Po merren masa për zbardhjen e rastit, njofton policia.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments